VJ1812Y104KXLAT
- 型號描述:
0.1 μF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
MLCC
- 型號:
- VJ1812Y104KXLAT
- Capacitance
- 0.1 µF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 630V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Features
- High Voltage
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Failure Rate
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.086" (2.18mm)