VJ1812A510JBGAT4X
- 型號描述:
51 pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
CAP CER 51PF 1KV NP0 1812
- 型號:
- VJ1812A510JBGAT4X
- 品牌:
- Vishay Vitramon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 51 pF
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 1000V (1kV)
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- Open Mode, Soft Termination, High Voltage
- Ratings
- Applications
- SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
- Package / Case
- 1812 (4532 Metric)
- Size / Dimension
- 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.086" (2.18mm)