VJ1808A471JXGTW1HV
- 型號描述:
470 pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT 1808 470pF 5 % 1000V NP0
- 型號:
- VJ1808A471JXGTW1HV
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Tolerance
- ±5%
- Voltage - Rated
- 1000V (1kV)
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.087" (2.20mm)
- Capacitance
- 470 pF