VJ1210Y103KXCAT
- 型號描述:
10000 pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
CAP CER 10000PF 200V X7R 1210
- 型號:
- VJ1210Y103KXCAT
- 品牌:
- Vishay Vitramon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 10000 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 200V
- Temperature Coefficient
- X7R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Applications
- General Purpose
- Failure Rate
- Package / Case
- 1210 (3225 Metric)
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.067" (1.70mm)