首頁 > Vishay / Vitramon代理商 > VJ1210A103FXAAT
影像僅供參考,以產品規格為準
VJ1210A103FXAAT
型號描述:
10000 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)
多層陶瓷電容器MLCC - SMD/SMT .01uf 50volts C0G 1%
型號:
VJ1210A103FXAAT
品牌:
Vishay / Vitramon
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2500
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±1%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
50V
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient
C0G, NP0
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.067" (1.70mm)
Capacitance
10000 pF