VJ1206Y223MXAMC
- 型號描述:
0.022 μF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
CAP CER 0.022UF 50V X7R 1206
- 型號:
- VJ1206Y223MXAMC
- 品牌:
- Vishay Vitramon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 0.022 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 50V
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.067" (1.70mm)