VJ1206Y105KXXTW1BC
- 型號描述:
1 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
CAP CER 1UF 25V X7R 1206
- 型號:
- VJ1206Y105KXXTW1BC
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 25V
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 1 µF