VJ1206A680FXAPW1BC
- 型號描述:
68 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 1206
- 型號:
- VJ1206A680FXAPW1BC
- 品牌:
- Vishay Vitramon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±1%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 50V
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 68 pF