首頁 > Vishay Vitramon代理商 > VJ1111D3R9CXRAJ
影像僅供參考,以產品規格為準
VJ1111D3R9CXRAJ
型號描述:
3.9 pF ±0.25pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
CAP CER 3.9PF 1.5KV C0G/NP0 1111
型號:
VJ1111D3R9CXRAJ
品牌:
Vishay Vitramon
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
3.9 pF
Tolerance
±0.25pF
Voltage - Rated
1500V (1.5kV)
Temperature Coefficient
C0G, NP0
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
High Q, Low Loss
Ratings
Applications
RF, Microwave, High Frequency
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Package / Case
1111 (2828 Metric)
Size / Dimension
0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.102" (2.59mm)