VJ1111D3R3CXRAJ
- 型號描述:
3.3 pF ±0.25pF 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
CAP CER 3.3PF 1.5KV C0G/NP0 1111
- 型號:
- VJ1111D3R3CXRAJ
- 品牌:
- Vishay Vitramon
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Capacitance
- 3.3 pF
- Tolerance
- ±0.25pF
- Voltage - Rated
- 1500V (1.5kV)
- Temperature Coefficient
- C0G, NP0
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Features
- High Q, Low Loss
- Ratings
- Applications
- RF, Microwave, High Frequency
- Mounting Type
- Surface Mount, MLCC
- Package / Case
- 1111 (2828 Metric)
- Size / Dimension
- 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.102" (2.59mm)