VJ0805Y332KXAAC
- 型號描述:
3300 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 3300PF 50V X7R 0805
- 型號:
- VJ0805Y332KXAAC
- 品牌:
- Vishay Vitramon
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 3300 pF
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 50V
- Temperature Coefficient
- X7R
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C
- General Purpose
- Failure Rate
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.057" (1.45mm)