VJ0805Y222KXACW1BC
- 型號描述:
2200 pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
CAP CER 2200PF 50V X7R 0805
- 型號:
- VJ0805Y222KXACW1BC
- 品牌:
- Vishay Vitramon
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Features
- Voltage - Rated
- 50V
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- General Purpose
- Lead Spacing
- Thickness (Max)
- 0.037" (0.95mm)
- Capacitance
- 2200 pF