VESD12A1C-HD1-GS08
- 型號描述:
23V Clamp 4A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount LLP1006-2L
TVS DIODE 12VWM 23VC LLP1006-2L
- 型號:
- VESD12A1C-HD1-GS08
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 1
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-882
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- 30pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4A (8/20µs)
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V (Max)