V8PAN50-M3/I
型號描述:
Diode 50 V 3.7A Surface Mount DO-221BC (SMPA)
肖特基二極體及整流器 8A 50V TrenchMOS
型號:
V8PAN50-M3/I
品牌:
Vishay Semiconductors
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
14000
起訂量:1 倍增量:1
Technology
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
50 V
Current - Average Rectified (Io)
3.7A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
420 mV @ 4 A
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Current - Reverse Leakage @ Vr
1.5 mA @ 50 V
Capacitance @ Vr, F
1060pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
DO-221BC, SMA Flat Leads Exposed Pad
Supplier Device Package
DO-221BC (SMPA)
Operating Temperature - Junction
-40°C ~ 150°C