V60DM45CHM3/I
- 型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 45 V 30A Surface Mount TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), Variant
DIODE ARR SCHOTT 45V 30A TO263AC
- 型號:
- V60DM45CHM3/I
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
數量:
- Diode Configuration
- 1 Pair Common Cathode
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 45 V
- Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
- 30A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 680 mV @ 30 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 1.1 mA @ 45 V
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 175°C