V20PW22-M3/I
- 型號描述:
Diode 200 V 20A Surface Mount SlimDPAK
DIODE SCHOTTKY 200V 20A SLIMDPAK
- 型號:
- V20PW22-M3/I
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4500
倍增量:1
價格:
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 200 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 20A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 960 mV @ 20 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 300 µA @ 200 V
- Capacitance @ Vr, F
- 780pF @ 4V, 1MHz
- Grade
- Automotive
- Qualification
- AEC-Q101
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
- Supplier Device Package
- SlimDPAK
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 175°C