V15P45-M3/87A
- 型號描述:
Diode 45 V 4.8A Surface Mount TO-277A (SMPC)
DIODE SCHOTTKY 45V 4.8A TO277A
- 型號:
- V15P45-M3/87A
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:6500
倍增量:1
價格:
數量:
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 45 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 4.8A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 580 mV @ 15 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 1.5 mA @ 45 V
- Capacitance @ Vr, F
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- TO-277, 3-PowerDFN
- Supplier Device Package
- TO-277A (SMPC)
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 150°C