V10P12-M3/87A
- 型號描述:
Diode 120 V 10A Surface Mount TO-277A (SMPC)
DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO277A
- 型號:
- V10P12-M3/87A
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:6500
倍增量:1
價格:
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 120 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 10A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 820 mV @ 10 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 400 µA @ 120 V
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 150°C