V10P12-M3/86A
- 型號描述:
Diode 120 V 10A Surface Mount TO-277A (SMPC)
- 型號:
- V10P12-M3/86A
- 品牌:
- Vishay
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1500
倍增量:1
價格:
數量:
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 120 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 10A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 820 mV @ 10 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 400 µA @ 120 V
- Capacitance @ Vr, F
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- TO-277, 3-PowerDFN
- Supplier Device Package
- TO-277A (SMPC)
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 150°C