V10P10-M3/87A
- 型號描述:
Diode 100 V 10A Surface Mount TO-277A (SMPC)
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO277A
- 型號:
- V10P10-M3/87A
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 100 V
- Current - Average Rectified (Io)
- 10A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 680 mV @ 10 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 150 µA @ 100 V
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 150°C