V10K100CHM3/H
- 型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 100 V 3.9A Surface Mount 8-PowerTDFN
DIODE ARR SCHOTTKY 100V FLATPAK
- 型號:
- V10K100CHM3/H
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
數量:
- Diode Configuration
- 1 Pair Common Cathode
- Technology
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 100 V
- Current - Average Rectified (Io) (per Diode)
- 3.9A
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 690 mV @ 5 A
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 400 µA @ 100 V
- Operating Temperature - Junction
- -40°C ~ 150°C