TZX13C-TAP
型號描述:
Zener Diode 13 V 500 mW Through Hole DO-204AH (DO-35)
DIODE ZENER 13V 500MW DO204AH
型號:
TZX13C-TAP
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
13 V
Tolerance
Power - Max
500 mW
Impedance (Max) (Zzt)
35 Ohms
Current - Reverse Leakage @ Vr
1 µA @ 10 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.5 V @ 200 mA
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C