TS7Y102KR32
型號描述:
1 kOhms 0.5W, 1/2W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1.0 Turn Top Adjustment
TS7 Y 1K 10% TR E3
型號:
TS7Y102KR32
品牌:
Vishay Sfernice
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
1 kOhms
Power (Watts)
0.5W, 1/2W
Tolerance
±10%
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Number of Turns
1.0
Adjustment Type
Top Adjustment
Resistive Material
Cermet
Mounting Type
Surface Mount
Termination Style
Gull Wing
Size / Dimension
Rectangular - 0.277" x 0.264" Face (7.04mm x 6.70mm)