TMCP1D104MTRF
- 型號描述:
0.1 μF Molded Tantalum Capacitors 20 V 0805 (2012 Metric) 33Ohm @ 100kHz
CAP TANT 100NF 20% 20V 0805
- 型號:
- TMCP1D104MTRF
- 品牌:
- Vishay Sprague
數量:
- Capacitance
- 0.1 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 20 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 33Ohm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)