首頁 > Vishay Sprague代理商 > TMCMB1C476MTRF
影像僅供參考,以產品規格為準
TMCMB1C476MTRF
型號描述:
47 μF Molded Tantalum Capacitors 16 V 1411 (3528 Metric) 1.7Ohm @ 100kHz
CAP TANT 47UF 20% 16V 1411
型號:
TMCMB1C476MTRF
品牌:
Vishay Sprague
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Features
General Purpose
Package / Case
1411 (3528 Metric)
Size / Dimension
0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
Molded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lead Spacing
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
1.7Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.
Manufacturer Size Code
B
Height - Seated (Max)
0.083" (2.10mm)
Failure Rate
Capacitance
47 µF
Voltage - Rated
16 V