TMCJ0G226MTRF
- 型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 4 V 0603 (1608 Metric) 10Ohm @ 100kHz
CAP TANT 22UF 20% 4V 0603
- 型號:
- TMCJ0G226MTRF
- 品牌:
- Vishay Sprague
數量:
- Capacitance
- 22 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 4 V
- Type
- Molded
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 10Ohm @ 100kHz
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lifetime @ Temp.
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)