首頁 > Vishay Sprague代理商 > TMCJ0G226MTRF
影像僅供參考,以產品規格為準
TMCJ0G226MTRF
型號描述:
22 μF Molded Tantalum Capacitors 4 V 0603 (1608 Metric) 10Ohm @ 100kHz
CAP TANT 22UF 20% 4V 0603
型號:
TMCJ0G226MTRF
品牌:
Vishay Sprague
原廠包裝量:
起訂量:4000 倍增量:1
Capacitance
22 µF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
4 V
Type
Molded
ESR (Equivalent Series Resistance)
10Ohm @ 100kHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Lifetime @ Temp.
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)