TLZ15B-GS08
型號描述:
Zener Diode 15 V 500 mW Surface Mount SOD-80 MiniMELF
DIODE ZENER 15V 500MW SOD80
型號:
TLZ15B-GS08
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Voltage - Zener (Nom) (Vz)
15 V
Tolerance
Power - Max
500 mW
Impedance (Max) (Zzt)
16 Ohms
Current - Reverse Leakage @ Vr
40 nA @ 13.2 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
1.5 V @ 200 mA
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C