ST450-50L2KI
- 型號描述:
450 μF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50 V Axial, Can 600mOhm
CAP TANT 450UF 10% 50V AXIAL
- 型號:
- ST450-50L2KI
- 品牌:
- Vishay Sprague
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tray
- Tolerance
- ±10%
- Features
- Wet Tantalum
- Package / Case
- Axial, Can
- Size / Dimension
- 0.312" Dia x 1.008" L (7.92mm x 25.60mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Type
- Hermetically Sealed
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Lead Spacing
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 600mOhm
- Lifetime @ Temp.
- Manufacturer Size Code
- L2
- Height - Seated (Max)
- Failure Rate
- Capacitance
- 450 µF
- Voltage - Rated
- 50 V