首頁 > Vishay Dale代理商 > SOMC1603100KFEA
影像僅供參考,以產品規格為準
SOMC1603100KFEA
型號描述:
100k Ohm ±1% 160mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
型號:
SOMC1603100KFEA
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Circuit Type
Isolated
Resistance (Ohms)
100k
Tolerance
±1%
Number of Resistors
8
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Number of Pins
16
Power Per Element
160mW
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Grade
Qualification
Applications
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Height - Seated (Max)
0.090" (2.29mm)