首頁 > Vishay代理商 > SMM02070B2207JBP00
影像僅供參考,以產品規格為準
SMM02070B2207JBP00
型號描述:
220 mOhms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film
RES 0.22 OHM 5% 1W MELF
型號:
SMM02070B2207JBP00
品牌:
Vishay
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
220 mOhms
Tolerance
±5%
Power (Watts)
1W
Composition
Thin Film
Features
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
MELF, 0207
Supplier Device Package
MELF
Ratings
Size / Dimension
0.087" Dia x 0.228" L (2.20mm x 5.80mm)