SMF36A-HM3-18
- 型號描述:
58.1V Clamp 3.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF)
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO219AB
- 型號:
- SMF36A-HM3-18
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:50000
倍增量:1
價格:
- Package / Case
- DO-219AB
- Operating Temperature
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- 178pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.4A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 36V
- Supplier Device Package
- DO-219AB (SMF)
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 58.1V
- Power - Peak Pulse
- 200W