SMF30A-E3-08
型號描述:
48.4V Clamp 4.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF)
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO219AB
型號:
SMF30A-E3-08
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-219AB
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
207pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
30V
Supplier Device Package
DO-219AB (SMF)
Voltage - Breakdown (Min)
33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
48.4V
Power - Peak Pulse
200W