SMF18A-HE3-08
- 型號描述:
29.2V Clamp 6.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF)
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO219AB
- 型號:
- SMF18A-HE3-08
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 點擊查看即時庫存
起訂量:30000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-219AB
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- 320pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 6.8A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 18V
- Supplier Device Package
- DO-219AB (SMF)
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 29.2V
- Power - Peak Pulse
- 200W