SMF15A-E3-08
型號描述:
24.4V Clamp 8.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF)
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO219AB
型號:
SMF15A-E3-08
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-219AB
Mounting Type
Surface Mount
Type
Zener
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
367pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Supplier Device Package
DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24.4V
Power - Peak Pulse
200W