SMF14A-HE3-08
型號描述:
23.2V Clamp 8.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AB (SMF)
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 ESD PROTECTION DIODE SMF DO219-HE3
型號:
SMF14A-HE3-08
品牌:
Vishay General Semiconductor
原廠包裝量:
30000
起訂量:30000 倍增量:30000
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
14V
Voltage - Breakdown (Min)
15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
8.6A
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
392pF @ 1MHz
Operating Temperature
-65°C ~ 175°C (TJ)