SMDY1471MY5UCR
型號描述:
470 pF ±20% 760VAC Ceramic Capacitor Y5U 2-SMD
SMDY1 X760Y500VAC 470PF 20% Y5U
型號:
SMDY1471MY5UCR
品牌:
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
470 pF
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
760VAC
Temperature Coefficient
Y5U
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Features
Flame Retardant
Ratings
X1, Y1
Applications
Safety
Mounting Type
Surface Mount, SLCC
Package / Case
2-SMD
Size / Dimension
0.465" L x 0.339" W (11.80mm x 8.60mm)
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.157" (4.00mm)