SMBJ15D-M3/I
- 型號描述:
24V Clamp 25A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS DIODE 15VWM 24VC DO214AA
- 型號:
- SMBJ15D-M3/I
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 3200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 25A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15V
- Supplier Device Package
- DO-214AA (SMBJ)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 17V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 24V
- Power - Peak Pulse
- 600W