SMBJ15A-M3/52
型號描述:
24.4V Clamp 24.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
型號:
SMBJ15A-M3/52
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
原廠包裝量:
起訂量:7500 倍增量:1
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
24.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMBJ)
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24.4V
Power - Peak Pulse
600W