SMBJ120D-M3/H
- 型號描述:
190V Clamp 3.15A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBJ)
TVS DIODE 120VWM 190VC DO214AA
- 型號:
- SMBJ120D-M3/H
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
數量:
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 120V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 135V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 190V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 3.15A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)