SMBG13AHE3/52
- 型號描述:
21.5V Clamp 27.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMBG)
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 600W 13V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified
- 型號:
- SMBG13AHE3/52
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 750
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:750
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 13V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 21.5V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 27.9A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)