SM5S22ATHE3/I
- 型號描述:
35.5V Clamp 101A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-218AC
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO218AC
- 型號:
- SM5S22ATHE3/I
- 品牌:
- Vishay General Semiconductor - Diodes Division
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-218AC
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Zener
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 101A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 22V
- Supplier Device Package
- DO-218AC
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 24.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 35.5V
- Power - Peak Pulse
- 3600W (3.6kW)