SM15T39A-E3/57T
型號描述:
53.9V Clamp 28A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
TVS DIODE 33.3VWM 53.9V DO214AB
型號:
SM15T39A-E3/57T
品牌:
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
原廠包裝量:
起訂量:850 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AB, SMC
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
28A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
33.3V
Supplier Device Package
DO-214AB (SMCJ)
Voltage - Breakdown (Min)
37.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
53.9V
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)