SM15T200CA-E3/57T
型號描述:
274V Clamp 5.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMCJ)
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 1500W 200V 5% Bi
型號:
SM15T200CA-E3/57T
品牌:
Vishay General Semiconductor
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
850
起訂量:1 倍增量:1
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
171V
Voltage - Breakdown (Min)
190V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
274V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5.5A
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
Power Line Protection
No
Applications
General Purpose
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C (TJ)