SL325R020
型號描述:
Inrush Current Limiter 5 Ohms ±20% 20 A 1.220" (31.00mm)
ICL 5 OHM 20% 20A 31MM
型號:
SL325R020
品牌:
Vishay Ametherm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Diameter
1.220" (31.00mm)
Lead Spacing
0.307" (7.80mm)
Approval Agency
CSA, UR
Current - Steady State Max
20 A
Grade
R @ 25°C
5 Ohms
R @ Current
30 mOhms