SL3210015JU
型號描述:
Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 15 A 1.220" (31.00mm)
ICL 10R 20% 15A 31MM CUSTOM
型號:
SL3210015JU
品牌:
Vishay Ametherm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:300 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Diameter
1.220" (31.00mm)
Lead Spacing
0.307" (7.80mm)
Approval Agency
CSA
Current - Steady State Max
15 A
Grade
R @ 25°C
10 Ohms
R @ Current
50 mOhms