SL2220005
型號描述:
Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 5 A 0.866" (22.00mm)
ICL 20 OHM 20% 5A 22MM
型號:
SL2220005
品牌:
Vishay Ametherm
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Tolerance
±20%
Diameter
0.866" (22.00mm)
Lead Spacing
0.307" (7.80mm)
Approval Agency
CSA
Current - Steady State Max
5 A
Grade
R @ 25°C
20 Ohms
R @ Current
400 mOhms