SL0810002
- 型號描述:
Inrush Current Limiter 10 Ohms ±20% 2 A 0.315" (8.00mm)
ICL 10 OHM 20% 2A 8MM
- 型號:
- SL0810002
- 品牌:
- Vishay Ametherm
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Diameter
- 0.315" (8.00mm)
- Lead Spacing
- 0.197" (5.00mm)
- Approval Agency
- CSA, UL
- Current - Steady State Max
- 2 A
- Grade
- R @ 25°C
- 10 Ohms
- R @ Current
- 320 mOhms