首頁 > Vishay Dale代理商 > RCL1225200RFKEG
影像僅供參考,以產品規格為準
RCL1225200RFKEG
型號描述:
200 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film
RES SMD 200 OHM 2W 2512 WIDE
型號:
RCL1225200RFKEG
品牌:
Vishay Dale
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Power (Watts)
2W
Tolerance
±1%
Features
Automotive AEC-Q200
Package / Case
Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Composition
Thick Film
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Ratings
Number of Terminations
2
Supplier Device Package
1225
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
Failure Rate
Resistance
200 Ohms