首頁 > Vishay Dale Thin Film代理商 > PTN1206E1100BST1
影像僅供參考,以產品規格為準
PTN1206E1100BST1
型號描述:
110 Ohms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant, Non-Inductive Thin Film
RES SMD 110 OHM 0.1% 0.4W 1206
型號:
PTN1206E1100BST1
原廠包裝量:
起訂量:1000 倍增量:1
Resistance
110 Ohms
Tolerance
±0.1%
Power (Watts)
0.4W, 2/5W
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Supplier Device Package
1206
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.84mm)